Komentāri
Talibi ieņēmuši reģionu Afganistānas ziemeļrietumos
Foto: LETA

Talibu kaujinieki, afgāņu armijas karavīriem aizbēgot, ieņēmuši reģiona centru Afganistānas ziemeļrietumos, svētdien apliecināja amatpersonas.

Talibi naktī uzbruka Džavandas reģionam Bādgīsas provincē un ieņēma gubernatora biroju un policijas štābu, paziņoja Bādgīsas provinces galva. “Nemiernieki ieņēma reģionu, kad drošības spēki pēc trīs stundu ilgas kaujas aizbēga,” sacīja amatpersona. Cita amatpersona sacīja, ka aizbēdzis arī reģiona galva un citas amatpersonas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nemiernieki ieguvuši arī daudz ieroču un munīcijas. Talibi apliecinājuši, ka ieņēmuši reģiona centru.

Savukārt dienvidu provincē Kandahārā trīs kaujinieki tika nogalināti, kad viņi uzbruka izlūkdienesta ēkai. “Incidents notika Kandahāras pilsētā agri no rīta, kad pirmais uzbrucējs detonēja ar spridzekļiem pielādētu kravas automašīnu pie ēkas ieejas,” pavēstīja Nacionālās Drošības pārvaldes pārstāvis.

Divus citus uzbrucējus nogalinājuši izlūkdienestu spēki.

Atbildību par uzbrukumu, kurā tika ievainotas valdības amatpersonas, uzņēmušies talibi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl