Taizemē karavīrs sarīkojis masu apšaudi; nogalināti vismaz 20 cilvēki

0 Komentāru
Taizemē karavīrs sarīkojis masu apšaudi; nogalināti vismaz 20 cilvēki
REUTERS / SCANPIX

Taizemē karavīrs sestdien sarīkojis masu apšaudi, nogalinot vismaz 20 cilvēkus un vēl 31 ievainojis, ziņo policija un ārkārtas dienesti.

Varasiestādes evakuējušas desmitiem cilvēku no iepirkšanās centra, kur uzbrucējs sagrābis ķīlniekus.

Policija paziņojusi, ka pārņēmusi kontroli pār kompleksa pirmo stāvu, kur apšaudi sarīkojis armijas seržants Džakrapanta Tomma.

Apšaude notikusi Nakhonratčhasīmas pilsētā, kas atrodas uz ziemeļaustrumiem no galvaspilsētas Bangkokas.

Notikuma vietā šobrīd iestājusies nakts, un varasiestādes gatavojas drūmam iznākumam.

“Ir apmēram 20 mirušie,” pavēstīja Aizsardzības ministrijas preses pārstāvis. “Policija, īpašo uzdevumu spēki un snaiperi ir aplenkuši “Terminal 21″.”

Kā vēsta izdevums “Bangkok Post”, karavīrs vispirms savās kazarmās nošāvis savu komandieri, vienu karavīru un 63 gadus vecu sievieti, tad nozadzis armijas automašīnu “Humvee”.

Karavīrs tad ar automašīnu aizbēdzis no bāzes un devies uz iepirkšanās centru “Terminal 21”, pa ceļam šaujot uz cilvēkiem, tostarp pie budistu tempļa.

Iepirkšanās centrā viņš sagrābis ķīlniekus un slēpjas pagrabā. Policija un karavīri centru noslēguši.

Karavīrs arī izlicis internetā video un fotoattēlus, kuros viņš redzams pilnā kaujas ekipējumā. Viņš arī “Facebook Live” straumējis savas aktivitātes iepirkšanās centrā un ierakstījis komentāru “Tik noguris”. Dažus brīžus vēlāk viņa “Facebook” lapa tika atslēgta.

0 Komentāru