Komentāri
Taizemē būvdarbu laikā sabrūk ēka; ir bojāgājušie
FOTO: SCANPIX

Taizemes policija trešdien, 13.augustā paziņoja, ka būvdarbu laikā iebrūkot ēkai dzīvību zauējuši aptuveni 16 cilvēki.  Policija izdevusi aizturēšanas orderus vairākiem ar projekta attīstīšanu saistītiem cilvēkiem.

Šobrīd no gruvešiem ir izvilktas trīs cilvēku mirstīgās atliekas, tostarp sievietes un viņas četrus gadus vecās meitas līķi. Vēl aptuveni 13 cilvēkus glābēji necer atrast dzīvus.

Policija ir izdevusi orderus divu projekta inženieru, būvlaukuma priekšstrādnieka, kā arī būvniecības kompānijas un dzīvokļu mājas īpašnieku aizturēšanai, piebilda policijas pārstāvis.

Darba tiesību aizstāvju grupas ir brīdinājušas par vājo darba drošības standartu ievērošanu un zemajām algām būvlaukumos Taizemē, kur daudz tiek nodarbināti viesstrādnieki no Mjanmas, Kambodžas un Laosas, kuriem nereti tiek maksāts mazāk par valstī noteikto minimālo algu.

Pēdējos gados Taizemē ir uzplaucis nekustamo īpašumu tirgus un notiek aktīva būvniecība.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl