Taisnojas par Trampa nevēlēšanos sarokoties ar Merkeli

Komentāri

Baltais nams šodien noliedzis apsūdzības, ka ASV prezidents Donalds Tramps būtu atteicies sarokoties ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli – viņš aicinājumu paspiest roku vienkārši neesot dzirdējis.

Skaidrojot notikušā apstākļus vācu žurnālistiem, Baltā nama pārstāvis Šons Spaisers taisnojās, ka ASV valsts galva, iespējams, neesot troksnī sadzirdējis Merkeles jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nesarokošanās ar Vācijas līderi jau pasludināta par vienu no pēdējā laika diplomātiski neveiklākajiem mirkļiem.

Politologi šo žestu uztver kā Trampa nostājas paušanu pret Eiropas lielvalsti, jo arī sarunas gaitā viņš nosodījis dažādus Vācijas politiskos lēmumus, piemēram, liberālo bēgļu politiku nosaucot par katastrofālu kļūdu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl