Komentāri
Tā vietā, lai investētu ēku izskaistināšanā, būtu jāinvestē drošībā – londonieši bažījas par ēku stāvokli

Londonas augstceltnē notikušais ugunsgrēks radījis bažas arī apkārtējo dzīvokļu māju iedzīvotājiem.

Tiek norādīts, ka nodegušajā “Grenfell Tower” nav darbojusies ugunsgrēka trauksme, kaut iedzīvotāji mājas apsaimniekotājiem vairākkārt pieprasījuši to ieviest. Līdzīgā situācijā ir arī trīs tuvumā esošo daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji, kas pēc notikušā dzīvo bailēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Vietējā iedzīvotāja

Ja šajā rajonā netiks veiktas izmaiņas, mēs būsim turpat, kur “Grenfell Tower”. Tā vietā, lai tērētu naudu māju izskaistināšanai, ir jāinvestē mūsu drošībā. Ēkas nav atbilstoši aprīkotas, šeit nav ugunsgrēka trauksmes. Lielākā daļa, ko pazinu no tās ēkas, ir gājuši bojā.

Jau vēstījām, ka postošajā ugunsgrēkā, kas Londonas daudzdzīvokļu ēkā izcēlās naktī uz trešdienu, bojā gājuši vismaz 17 cilvēki.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl