Svētki britu karaļnamā! Keita Midltone svin savu 35. dzimšanas dienu

0 Komentāru
Svētki britu karaļnamā! Keita Midltone svin savu 35. dzimšanas dienu
Foto: AFP,EPA/LETA

Šodien svētki britu karaļnamā. 35. dzimšanas dienu svin Kembridžas hercogiene Ketrīna. Britu prese vēsta, ka savu jubileju Keita svinēs privāti, ģimenes lokā.

Kembridžas hercogiene, kuru tautā sauc par Keitu, savā 35. dzimšanas dienā var atskatīties uz to, kā aizvadīts iepriekšējais gads. Kopā ar dzīvesbiedru princi Viljamu un bērniem – princi Džordžu un princesi Šarloti – tas bijis dažādu neaizmirstamu notikumu bagāts.

Aprīlī Kensingtonas pilī, kas ir Keitas un Viljama rezidence, viņi uzņēma ASV prezidentu Baraku Obamu un pirmo lēdiju Mišelu. Tajā pašā mēnesī viņi devās uz Butānas Karalisti, kas atrodas Himalaju kalnos, kur abi laiku pavadīja, arī dodoties pārgājienos un izmēģinot roku loka šaušanā.

Foto: Keita Midltone un princis Viljams

Savukārt septembrī, kad viņi oficiālā vizītē apmeklēja Kanādu, ziņu virsrakstos nonāca trīsgadīgais princis Džordžs, kurš daudzus uzjautrināja ar to, ka viņš nevēlējās sarokoties ar Kanādas premjerministru Džastinu Trudo.

Daudz laika viņa veltīja labdarībai, turpinot ciešu sadarbību ar dažādām organizācijām, kas palīdz cilvēkiem ar garīgās veselības problēmām. Tikmēr britu prese jau spekulē, ko Keitai nesīs šis gads. Lielākā intriga esot tā, vai Keitai un Viljamam būs ģimenes pieaugums, jo Keita, kas pati nāk no daudzbērnu ģimenes, vēloties kļūt par trešā bērna māti.

0 Komentāru