Sverdlovskas reģionā Krievijā izveido sieviešu medību klubu Lady Ga-Ga-Ga

0 Komentāru
Sverdlovskas reģionā Krievijā izveido sieviešu medību klubu Lady Ga-Ga-Ga
LETA

Sverdlovskas reģionā Krievijā izveidots medību klubs, kurā ir tikai sievietes. Viņas klubu nosaukušas par Lady Ga-Ga-Ga. Pagaidām kluba pārstāves šauj tikai putnus.

Tikai gadu pēc šā kluba dibināšanas tā dalībnieču skaits jau ir vairāk nekā simts. Klubam ir pašam sava emblēma, un tā dalībnieces sākušas izdot arī žurnālu. Lady Ga-Ga-Ga kluba iepriekšējā numurā ir redzamas arī pašas mednieces, kas pulcējušās uz fotosesiju saistībā ar kluba pastāvēšanas gada jubileju.

Kluba dibinātāja Natālija, kuras nodarbošanās ir suņu trenēšana, skaidro, ka viņai šī ideja radusies, uzzinot par līdzīgiem klubiem Eiropā. Lai arī Krievijā medības tradicionāli ir tikai vīriešu aizraušanās, Natālijas ideja guvusi necerēti lielu atsaucību.

Krievijas mednieces uzskata, ka sieviešu attieksme pret medībām ir citāda nekā vīriešiem, jo vīriešus mazāk interesē atsevišķas nianses.

Lady Ga-Ga-Ga šauj tikai tik daudz putnu, cik pašas spēj apēst. Tomēr nākotnes plānos ir sākt lielāku dzīvnieku – stirnu vai pat mežacūku – medību uzsākšanu.

Sverdlovskas reģions atrodas Urālu kalnu pakājē un tā plašajos mežos ko medīt pagaidām netrūkst.

Foto – zosis un citi putni:

0 Komentāru