Šveicieši referendumā atbalstījuši homofobijas kriminalizēšanu

Svētdien notikušajā referendumā šveicieši ar pārliecinošu balsu vairākumu atbalstījuši likumprojektu, kas paredz kriminālsodus par homofobiju, liecina ekspertu aplēses.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Manuprāt

  Manuprāt

  Arī pie mums tādu referendumu vajag. To pasaules sērgu ir jāiznīdē. Degradējušiem homo sapiens ir jālien atpakaļ kokos. Rinkevicveidīgajiem kaku stūmējiem un lezbām ir vieta Civilizācijas mēslainē.
 • Dace Laksberga

  Dace Laksberga

  Šis "tolerance" būs ar bēdīgām sekām. Šeit nav Venēra, šeit ir Zeme! Bet ko var darīt, ja Kali juga/laikmets (tumsas un dubļu laikmets) iet savu gaitu..? Veselais saprāts vairs nav cieņā. Aplam/nepareizi plūstoša enerģija cilvēkā tagad saucas seksuālā minoritāte:(. Varbūt, ka visi tie, kas ir slimi ar žultsakmeņiem arī varētu iziet ielās..
  • Manuprāt

   Manuprāt

   Ļoti prātīgi un pareizi pateicāt, Dace. Pilnīgi Jums piekrītu.
 • Viedoklis

  Viedoklis

  Ir tāda zinātnieku un pētnieku versija , ka visām problēmam ir ielikts kods . Viens cilvēks var izdzert vienu glāzīti alkohola un viņam pietiek , bet citam šī glāzīte beidzas ar dzīves traģēdiju un cilvēks nodzeras . Narkotikas un nikotīns iekļaujas šajā virzienā . Un tā visās nebūšanās . Arī kleptomānija , skaudība , bailes un citas lietas ir ar ieliktu kodu . Kāpēc tā ? Daudzām tautām ir leģendas un pat seni apliecinājumi zīmējumu veidā uz akmens sienām par Dieviem , kuri atlidojuši no Debesīm un maca cilvēkus dzīvot . Netrūkst arī šodienas liecības par to , ka cilvēks nav vientuļš ne tikai Visuma plašumos , bet arī uz Zemes . Ir versija , ka mēs visi , katrs ar savu Pārkāpumu esam šeit Izsūtīti , lai dzīvojot ar savu ielikto , iepriekšējās dzīves pārkāpumu kodu , to apzinātu un censtos šo problēmu izlabot . Atmiņa par iepriekšējo dzīvi ir izslēgta un cilvēka centieni tiek bāzēti vadoties no iepriekšējās dzīves tendencēm , bet ar uzraudzības korekcijām . Mīliet cilvēkus un jūs mīlēsiet Dievu . Tātad , kā tam vajadzētu izpausties ? Cilvēks dzer alkoholu un mīlot viņu , kā cilvēku vajag šo tendenci atbalstīt ? Es domāju , ka cilvēks nav jānodzirda , bet ir japalīdz viņam tikt ārā no šīs atkarības . Tā arī izpaudīsies mīlestība pret cilvēku . Kāpēc mēs tik ļoti ierobežojam bērnus no apšaubāmām ietekmēm ? Tāpēc , ka bērni viegli pakļaujas . Tie ir viegli ietekmējami . Tātad arī šinī aspektā ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar tām idejām , kuras mēs atļaujamies ieviest . Lielās impērijas sabruka nevis no ārējo naidnieku iebrukumiem , bet no iekšējās sistēmas atļautību un vaļību pārmērībām . Simtiem gadu un varbūt pat ilgāk latvieši ir saglabājuši savu dzīves veidu , valodu un tautas kopienu un tas viss pateicoties senču dzīves ziņai un šo gudrību turpinājumam . Režīmi , okupācijas nav varējušas tautu zudināt . Esam atguvusi savu Brīvību , bet Latviju turpina atstāt tās pamatiedzīvotāji . Vai šodien , atgūstot Brīvību , ejam pareizo ceļu ?!
 • RRR

  RRR

  Parasti tie,kas ir naidīgi noskaņoti pret gejiem drātē savas māsicas un to uzskata par normu :D Bet ja godīgi-par homoseksuāli piedzimst!To nevar iemācīt vai uzspiest!Tā,ka novēlu visiem kas ir pret-kaut jusu bērns jums kādu dienu paziņotu pārsteidzošus jaumumus ;D
 • Kristīne Zeltiņa
 • Bet
 • Intars Biģelis
 • Zenta Klaipa
 • Jānis Lietotājs

  Jānis Lietotājs

  Izskatās ka heteroseksuāļiem jāsāk iet gājienos un prasīt savas tiesības jo citādi izskatās ka homiķi drīz okupēs pasauli. Vienīgais jautājums, kā cilvēce vairosies.
 • Ivars Umbraško

  Ivars Umbraško

  Dānijā par praidistu tiesībām gatavi sēdināt , bet tajā pašā laikā gatavi bērnu māti izdot DĀR..... Pasaulē viss kārtībā ??
  • Kristīne Zeltiņa

   Kristīne Zeltiņa

   Ivars Umbraško Tieši tā, nav kartiba, grauk gimenes vērtības un popularizē izvirtību!
  • Janis Kasinskis

   Janis Kasinskis

   Kristīne Zeltiņa to sauc par populacijas samzinasanu, vini nevar iegut bernus sava cela, un ta ir tas ko neredzamie kungi velas, Poulacijas Samazinasanu uz zemes.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!