Komentāri
Šveice ievieš sankcijas pret vēl 11 Krievijas pilsoņiem un 5 bankām
FOTO: SCANPIX

Sankcijas noteiktas tiem Krievijas pilsoņiem, kas tieši saistīti ar situācijas destabilizēšanu Ukrainā. Šveices pilsoņiem ir aizliegta jebkāda veida finansiālā sadarbība ar sankciju sarakstā ieļautajām personām.

Pret Maskavu vērsto ekonomisko sankciju ietvaros pieeja kapitāla tirgum liegta arī piecām Krievijas valdībai piederošām bankām.
Tāpat Šveice noteikusi aizliegumu militārā aprīkojuma importam no Krievijas Federācijas, kā arī naftas rūpniecības iekārtu eksportam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šveice, kas iepriekš paziņoja, ka vēlas palikt neitrāla un neieviesīs sankcijas pret Krieviju, tomēr vērsusies pret valsti un aizliegusi finansiālu sadarbību ar vairākiem Krievijas uzņēmumiem un pilsoņiem.

Šveices bankās Krievijas pilsoņi noguldījuši ievērojamas summas, pērn tie bijuši vairāk nekā 14 miljardi franku.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl