Suņu dopinga skandāls pasaules slavenākajās suņu kamanu sacīkstēs

Komentāri

Sporta pasauli satricinājis kārtējais dopinga skandāls. Šoreiz gan runa nav par olimpiešiem un pat vispār – par cilvēkiem. Pozitīvas dopinga analīzes saņemtas no kādas kamanu suņu čempionkomandas.

Pasaulē slavenākās suņu kamanu sacīkstes ik gadu notiek ASV Aļaskas štatā. Sacīkšu rekordu – 1000 jūdzes garo Iditaroudas taku noskrienot tikai astoņarpus dienās, pagājušogad uzstādīja Dallas Sīvijs ar savu haskiju komandu. Tieši viņa suņi tagad pieķerti dopinga lietošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sīvijs, kurš prestižajās sacīkstēs uzvarējis četras reizes, bet šogad palika otrais, dopinga lietošanu noliedz, saucot to par konkurentu sabotāžu.

Tikmēr dzīvnieku tiesību aizstāvjiem, kuri sacīkstes uzskata par suņu mocīšanu, skandāls devis papildus argumentus. Aizliegtā viela, kas konstatēta Sīvija suņu organismos bijis spēcīgs pretsāpju līdzeklis Tramadols.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl