Suņu dopinga skandāls pasaules slavenākajās suņu kamanu sacīkstēs

Komentāri

Sporta pasauli satricinājis kārtējais dopinga skandāls. Šoreiz gan runa nav par olimpiešiem un pat vispār – par cilvēkiem. Pozitīvas dopinga analīzes saņemtas no kādas kamanu suņu čempionkomandas.

Pasaulē slavenākās suņu kamanu sacīkstes ik gadu notiek ASV Aļaskas štatā. Sacīkšu rekordu – 1000 jūdzes garo Iditaroudas taku noskrienot tikai astoņarpus dienās, pagājušogad uzstādīja Dallas Sīvijs ar savu haskiju komandu. Tieši viņa suņi tagad pieķerti dopinga lietošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sīvijs, kurš prestižajās sacīkstēs uzvarējis četras reizes, bet šogad palika otrais, dopinga lietošanu noliedz, saucot to par konkurentu sabotāžu.

Tikmēr dzīvnieku tiesību aizstāvjiem, kuri sacīkstes uzskata par suņu mocīšanu, skandāls devis papildus argumentus. Aizliegtā viela, kas konstatēta Sīvija suņu organismos bijis spēcīgs pretsāpju līdzeklis Tramadols.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl