Suņu dopinga skandāls pasaules slavenākajās suņu kamanu sacīkstēs

Komentāri

Sporta pasauli satricinājis kārtējais dopinga skandāls. Šoreiz gan runa nav par olimpiešiem un pat vispār – par cilvēkiem. Pozitīvas dopinga analīzes saņemtas no kādas kamanu suņu čempionkomandas.

Pasaulē slavenākās suņu kamanu sacīkstes ik gadu notiek ASV Aļaskas štatā. Sacīkšu rekordu – 1000 jūdzes garo Iditaroudas taku noskrienot tikai astoņarpus dienās, pagājušogad uzstādīja Dallas Sīvijs ar savu haskiju komandu. Tieši viņa suņi tagad pieķerti dopinga lietošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sīvijs, kurš prestižajās sacīkstēs uzvarējis četras reizes, bet šogad palika otrais, dopinga lietošanu noliedz, saucot to par konkurentu sabotāžu.

Tikmēr dzīvnieku tiesību aizstāvjiem, kuri sacīkstes uzskata par suņu mocīšanu, skandāls devis papildus argumentus. Aizliegtā viela, kas konstatēta Sīvija suņu organismos bijis spēcīgs pretsāpju līdzeklis Tramadols.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl