Štutgarte izziņojusi trauksmi. Kas noticis?

Komentāri
Štutgarte izziņojusi trauksmi. Kas noticis?
biofriendly / Flickr

Štutgarte izziņojusi trauksmi saistībā ar ievērojamu gaisa piesārņojuma līmeņa paaugstināšanos. Vācijas pilsētas iedzīvotāji lūgti neizmantot savas automašīnas.

Štutgarte kļuvusi par pirmo Vācijas pilsētu, kas izsludinājusi oficiālu trauksmi gaisa piesārņojuma dēļ, jo tas sasniedzis tādu līmeni, kas atzīts par veselībai bīstamu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piesārņotajā gaisā esošās daļiņas darbojas kā kancerogēni un var izraisīt vēzi. Pilsētas mērs lūdzis visus iedzīvotājus personīgo automašīnu vietā izmantot sabiedrisko transportu vai elektriskos taksometrus.

Tāpat arī darba devēji aicināti samazināt nodarbināto darba laiku vai ļaut cilvēkiem strādāt no mājām. Meteorologi brīdinājuši, ka šāds stāvoklis varētu saglabāties vēl vairākas dienas.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl