Studentes slepkavība Krievijā: videonovērošanā fiksēts, kā pasniedzējs izmet upē sievietes ķermeņa daļas

2 komentāri
Studentes slepkavība Krievijā: videonovērošanā fiksēts, kā pasniedzējs izmet upē sievietes ķermeņa daļas
SPUTNIK / SCANPIX, FACEBOOK

Krievijas medijos izplatīts video no novērošanas kameras Sanktpēterburgā, kas fiksējusi brīdi, kad profesors Oļegs Sokolovs Moikas upē izmet nogalinātās un sazāģētās studentes Anastasijas Ješenko ķermeņa daļas.

Ap plkst. 3.00 pasniedzējs piegājis pie krasta, aplūkojis apkārtni un devies prom.

Pēcāk slepkava, kurš jau atzinies noziegumā, atgriezās šajā vietā jau ar mugursomu uz pleciem. Somā atradās maisi ar Anastasijas nozāģētajām rokām, kā arī ierocis.

Jāuzsver, ka pasniedzējs bija tiktāl piedzēries, ka, atbrīvojoties no pierādījumiem un ķermeņa daļām, zaudēja līdzsvaru un iekrita ledainajā ūdenī. Šo momentu pamanījis kāds garāmbraucošs taksometra vadītājs un izsaucis glābējus.

Sanktpēterburgas Universitātes pasniedzējs atzinies studentes nogalināšanā

Sokolovs pēc tam, kad sestdien, 9. novembrī, tika izvilkts no upes, atzinies savas bijušās studentes un mīļākās slepkavībā un līķa sadalīšanā.

63 gadus vecais vēstures pasniedzējs un Napoleona eksperts, kurš 2003. gadā saņēmis Francijas Goda Leģiona ordeni. Jāpiebilst, ka glābēji pēc Sokolova izvilkšanas no ūdens, atvēruši viņa mugursomu, kur arī atraduši cilvēka rokas.

”Viņš ir atzinis savu vainu,” paziņoja Sokolova advokāts Aleksandrs Počujevs. Pasniedzējs nožēlojot izdarīto un sadarbojoties ar izmeklētājiem.

Izmeklētājiem Sokolovs teicis, ka nošāva savu mīļāko strīda laikā, tad nozāģēja viņai galvu, rokas un kājas, vēstīja vietējie mediji.

Videonovērošanas kameras ieraksts