Streika dēļ slēgts Eifeļa tornis

Komentāri
Streika dēļ slēgts Eifeļa tornis
FOTO: SCANPIX

Arodbiedrību streika dēļ ceturtdien uz vairākām stundām slēgts Eifeļa tornis. Streiks Eifeļa tornī ir daļa no plašākiem arodbiedrību protestiem pret valdības īstenotajiem taupības pasākumiem.

“Eifeļa tornis būs slēgts līdz plkst. 18.00 (plkst. 19.00 pēc Latvijas laika), un atkal tiks atvērts šovakar. 90% darbinieku (..) nobalsoja par streika sākšanu, lai nosodītu valdības taupības politiku,” paziņoja arodbiedrības pārstāvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš norādīja, ka pie Eifeļa torņa novietoti attiecīgi paziņojumi, lai tūristi velti negaidītu.

Ceturto nedēļu pēc kārtas streiko arī Radio France darbinieki. Divu dienu streiku pieteikuši arī gaisa satiksmes kontrolieri, kādēļ aviokompānijām ceturtdien nācies atcelt aptuveni pusi plānoto reisu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl