Komentāri
Strauji turpina pieaugt bojā gājušo skaits Izraēlas uzbrukumos Gazas joslai
FOTO: SCANPIX ()

Izraēlas tanku raidītie šāviņi trāpījuši ēkai, kurā Gazas joslas ziemeļos atrodas Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) izveidota skola. Uzbrukumā dzīvību zaudējuši vismaz 15, bet ievainoti vēl vairāki desmiti cilvēku.

Bojāgājušie lielākoties ir bērni. ANO izveidotais komplekss tiem kalpojis kā patvērums no bruņotā konflikta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzbrukums bija daļa no Izraēlas centieniem apturēt no Gazas joslas šautās raķetes un iznīcināt sarežģīto pārrobežas tuneļu tīklu.

Kopš abu pušu konflikta saasināšanas dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā 750 palestīniešu. Palestīniešu cilvēktiesību centra apkopotā informācija liecina, ka vairāk nekā 80% Izraēlas triecienos nogalināto ir mierīgie iedzīvotāji. Karadarbība prasījusi arī vairāk nekā 32 Izraēlas karavīru un vairāku civiliedzīvotāju dzīvības

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl