Spānijā pieaug bažas saistībā ar Ebolas vīrusa izplatību

Komentāri
Spānijā pieaug bažas saistībā ar Ebolas vīrusa izplatību
Foto: AFP/LETA

Ar Ebolas vīrusu slimās Spānijas medmāsas veselības stāvoklis ir strauji pasliktinājies, turklāt slimnīcā Madridē nonācis vēl viens cilvēks, kurš varētu būt inficējies ar nāvējošo vīrusu.

Kopumā aizdomās par iespējamu Ebolas vīrusa infekciju Spānijā šobrīd hospitalizēti septiņi cilvēki, taču tikai vienam no viņiem – inficētajai medmāsai – analīzes uzrādījušas pozitīvu rezultātu.

Bažas par Ebolas vīrusa izplatību Eiropā satraukumu izraisījušas arī Maķedonijā. Tur dažas stundas pēc nonākšanas slimnīcā nomiris kāds brits, kuram bija visi Ebolas vīrusa simptomi. Varasiestādes ir nosūtījušas analīzes uz Vāciju un tikmēr ir slēgušas viesnīcu, kurā viņš bija apmeties.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl