Stokholmas terorists atzinis savu vainu slaktiņa sarīkošanā

Komentāri
Stokholmas terorists atzinis savu vainu slaktiņa sarīkošanā
FOTO: SCANPIX

Par Zviedrijas terorakta pastrādāšanu aizdomās turamais Uzbekistānas pilsonis Rahmats Akilovs atzinis savu vainu ”teroristu noziegumos”, vēsta britu raidsabiedrība BBC.

Stokholmas Apgabaltiesa iepriekš atklāja, ka šobrīd ir savākti visi nepieciešamie pierādījumi un izdots apcietinājuma orderis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

39 gadus vecais Uzbekistānas pilsonis tiek turēts aizdomās par to, ka viņš piektdien, ar kravas automašīnu ietriecoties pircējos Drotningatanas gājēju ielā Stokholmas centrā, nogalinājis četrus, bet ievainojis 15 cilvēkus.

Viņam izvirzītas apsūdzības par noziegumiem pret nacionālo drošību un terorismu.

Foto

Līdz šim neviens teroristiskais grupējums atbildību par uzbrukumu nav uzņēmies, tomēr policija ziņo, ka vīrietis paudis simpātijas islāmistu ekstrēmistiem un ticis meklēts, lai deportētu no Zviedrijas, jo varasiestādes noraidījušas viņa lūgumu piešķirt pastāvīgas uzturēšanās atļauju.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl