Stokholmas terorists atzinis savu vainu slaktiņa sarīkošanā

Komentāri
Stokholmas terorists atzinis savu vainu slaktiņa sarīkošanā
FOTO: SCANPIX

Par Zviedrijas terorakta pastrādāšanu aizdomās turamais Uzbekistānas pilsonis Rahmats Akilovs atzinis savu vainu ”teroristu noziegumos”, vēsta britu raidsabiedrība BBC.

Stokholmas Apgabaltiesa iepriekš atklāja, ka šobrīd ir savākti visi nepieciešamie pierādījumi un izdots apcietinājuma orderis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

39 gadus vecais Uzbekistānas pilsonis tiek turēts aizdomās par to, ka viņš piektdien, ar kravas automašīnu ietriecoties pircējos Drotningatanas gājēju ielā Stokholmas centrā, nogalinājis četrus, bet ievainojis 15 cilvēkus.

Viņam izvirzītas apsūdzības par noziegumiem pret nacionālo drošību un terorismu.

Foto

Līdz šim neviens teroristiskais grupējums atbildību par uzbrukumu nav uzņēmies, tomēr policija ziņo, ka vīrietis paudis simpātijas islāmistu ekstrēmistiem un ticis meklēts, lai deportētu no Zviedrijas, jo varasiestādes noraidījušas viņa lūgumu piešķirt pastāvīgas uzturēšanās atļauju.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl