Komentāri
Stokholmas terorakta sekas: Zviedrijas valdība turpmāk stingrāk kontrolēs nelegālos imigrantus
Foto: EPA / LETA

Zviedrija turpmāk ieviesīs stingrākas pārbaudes un uzraudzību valstī strādājošajiem nelegālajiem imigrantiem. Tā valdība nolēmusi dažas nedēļas pēc tam, kad galvenais aizdomās turētais teroraktā Stokholmā identificēts kā Uzbekistānas pilsonis, kurš bija ignorējis izraidīšanas orderi.

Valdības priekšlikums ļaus policijai veikt negaidītas inspekcijas darba vietās un divkāršos naudassodu par nelegālo imigrantu pieņemšanu darbā. Policija arī varēs noņemt pirkstu nospiedumus Zviedrijā identitātes pārbaužu laikā, lai sekmīgāk sadzītu pēdas cilvēkiem, kuri saņēmuši izraidīšanas orderus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Piemiņa bojāgājušajiem

Kompānijai, kas pieķerta 10t nelegālu imigrantu nodarbināšanā, draudēs apmēram 93 000 eiro naudassods. Zviedrijas Migrācijas aģentūra lēš, ka vismaz 33 000 cilvēku, kuriem ir liegta uzturēšanās atļauja, turpinās nelegāli uzturēties Zviedrijā.

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl