Stokholmas iedzīvotāja: notikušais uzbrukums nav pārsteigums

Komentāri

Neilgi pēc uzbrukuma Stokholmā, kad kravas auto iebrauca veikala skatlogā nogalinot vismaz trīs un ievainojot vairākus cilvēkus, vietējo iedzīvotāju vidū valda neziņa, tomēr kontekstā ar Eiropā pieredzēto, notikušais nav pārsteigumus – tā telefonsarunā ar TV3 Ziņām no Zviedrijas galvaspilsētas norādīja turienes iedzīvotāja Kristīne Bergholca.

Viņa skaidroja, ka iepirkšanās iela, kurā noticis uzbrukums, nedēļas nogalēs tradicionāli ir piepildīta ar iedzīvotājiem. “Ja tu ej iepirkties, tu dodies uz turieni – tā ir Stokholmas sirds,” skaidro Zviedrijas galvaspilsētā dzīvojošā latviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iedzīvotāju vidū neilgi pēc notikušā valdīja neziņa, jo sākotnējā informācija ir bijusi paskopa. Ir kavēta arī sabiedriskā transporta kustība, bet drošības apsvērumu dēļ cilvēki aicināti doties prom no Stokholmas centra.

Stokholmas iedzīvotāja atzīst, ka kontekstā ar pieredzēto citviet Eiropā, notikušais nav pārsteigums. Turklāt nekad nevar zināt, vai īsi pēc tam neatkārtosies līdzīgi notikumi.

Foto no notikuma vietas

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl