Komentāri
Stokholmas arhipelāgā uz sēkļa uzskrējis tankkuģis
FOTO: LETA

Trešdienas rītā Stokholmas arhipelāgā uz sēkļa uzskrējis Igaunijas tankkuģis “Kertu” ar 52 tonnām naftas, un ir bažas, ka tas varētu nogrimt. Interneta izdevums “Postimees Online” ziņo, ka tankkuģim izdevies atbrīvoties paša spēkiem, bet kuģis ir bojāts un no tā jūrā noplūdusi nafta.

“Kertu” kuģojis zem Maltas karoga, bet pieder Igaunijas uzņēmumam “Hansa Shipping”. Tas bija ceļā uz Somiju.

Ziņu aģentūra “The Local” iepriekš ziņoja, ka vismaz viena tā tvertne guvusi bojājumus un nafta no kuģa sūcas Baltijas jūrā.

“Ir pāragri teikt, cik liels kaitējums nodarīts apkārtējai videi,” sacīja Zviedrijas krasta apsardzes pārstāvis Jonijs Obergs. Pēc viņa teiktā, kuģa apkalpe strādāja pie tā, lai naftu no bojātās tvertnes pārsūknētu citā tilpnē.

Ieplūstot kuģī lielam daudzumam ūdens, septiņi apkalpes locekļi tika evakuēti. Uz kuģa joprojām atrodas kapteinis, mehāniķi un vairāki krasta apsardzes vīri, vēsta “Postimees Online”.

Jau trešdienas pēcpusdienā parādījās ziņas, ka kuģī ieplūst liels daudzums ūdens un tas varētu nogrimt. Situāciju sarežģī spēcīgais vējš un lielie viļņi avārijas rajonā.

Kuģī atrodas 52 tonnas naftas. Tas būvēts 1996.gadā, ir 90 metrus garš un 13 metrus plats.

Igaunijas krasta apsardze apstiprināja, ka jūra ir nemierīga un viļņi augsti.

Situācija ir nopietna un pastāv liels risks, ka kuģis varētu nogrimt, ziņo “Postimees Online”, piebilstot, ka tankkuģim palīgā devušies četri glābšanas dienestu kuģi, divi krasta apsardzes helikopteri un kuģis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl