Komentāri
Stokholmā kravas auto ietriecies lielveikalā; nogalināti vismaz trīs cilvēki
Foto: AFP/EPA/Scanpix

Piektdien, 7. aprīlī, Stokholmas centrā kādā lielveikalā ietriecies kravas auto. Vietējie mediji ziņo, ka bojā gājuši vismaz trīs cilvēki.

Policija šobrīd ir slēgusi pilsētas centru, tai skaitā populāro Drotningatanas iepirkšanās ielu, kas atrodas netālu no dzelzceļa stacijas, kur notika šis incidents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zviedrijas raidsabiedrība SVT ziņo, ka atskanējuši arī šāvieni. Amatieru video redzams, kā simtiem cilvēku panikā bēg no notikuma vietas.

Zviedrijas policija apstiprinājusi, ka noticis incidents, kurā iesaistīta kravas automašīna. Stokholmas policijas šefs norādījis, ka incidentam ir “terora akta iezīmes”.

Foto no notikuma vietas

Pēdējo gadu laikā simtiem arābu izcelsmes zviedru ir devušies karot uz Sīriju, padarot šo Skandināvijas valsti par vienu no galvenajiem teroristu kulta “Islāma valsts” kaujinieku rekrutēšanas avotiem Eiropā.

Latvijas Ārlietu ministrija norāda, ka tās rīcībā pagaidām nav ziņu par to, ka incidentā būtu cietuši Latvijas valstspiederīgie.

Plašāk par traģiskajiem notikumiem Stokholmā – LNT Ziņās plkst. 20!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl