Komentāri
Starptautiskā Valūtas fonda vadītāja tiesā atbild par ”rupju nolaidību” amatā
FOTO: LETA

Šodien tiesas priekšā stājās Starptautiskā Valūtas fonda vadītāja Kristīne Lagarda.

Viņa tiek vainota rupjā nolaidībā laikā, kad pirms astoņiem gadiem ieņēma Francijas finanšu ministres amatu. Toreiz bija izveidojies strīds starp valstij piederošo banku ”Credit Lyonnais” un franču magnātu Bernāru Tapī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzņēmējs pārmeta, ka banka viņu apkrāpusi, it kā pārlieku lēti pārdodot Tapī piederošās sporta preču ražotāja “adidas” akcijas. Politiķe strīdu uzdeva izšķirt privātai šķīrējtiesai, kas lēma par labu biznesmenim.

Lagarda to neapstrīdēja, un Francija uzņēmējam izmaksāja 400 miljonu eiro kompensāciju. Pastāv aizdomas, ka šādi bijusī ministre rīkojusies toreizējā prezidenta Nikolā Sarkozī uzdevumā, kurš ir ciešās attiecībās ar magnātu.

Ja Lagardu atzīs par vainīgu, viņai var nākties maksāt pat 15 000 eiro lielu naudas sodu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl