Komentāri
Starptautiskā Valūtas fonda vadītāja tiesā atbild par ”rupju nolaidību” amatā
FOTO: LETA

Šodien tiesas priekšā stājās Starptautiskā Valūtas fonda vadītāja Kristīne Lagarda.

Viņa tiek vainota rupjā nolaidībā laikā, kad pirms astoņiem gadiem ieņēma Francijas finanšu ministres amatu. Toreiz bija izveidojies strīds starp valstij piederošo banku ”Credit Lyonnais” un franču magnātu Bernāru Tapī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzņēmējs pārmeta, ka banka viņu apkrāpusi, it kā pārlieku lēti pārdodot Tapī piederošās sporta preču ražotāja “adidas” akcijas. Politiķe strīdu uzdeva izšķirt privātai šķīrējtiesai, kas lēma par labu biznesmenim.

Lagarda to neapstrīdēja, un Francija uzņēmējam izmaksāja 400 miljonu eiro kompensāciju. Pastāv aizdomas, ka šādi bijusī ministre rīkojusies toreizējā prezidenta Nikolā Sarkozī uzdevumā, kurš ir ciešās attiecībās ar magnātu.

Ja Lagardu atzīs par vainīgu, viņai var nākties maksāt pat 15 000 eiro lielu naudas sodu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl