Komentāri
Starptautiska spriedze: Ziemeļkoreja izrādījusi jaunākās raķetes un veikusi jaunu raķetes izmēģinājumu
AFP/SCANPIX

Starptautisko spriedzi šonedēļ vēl vairāk saasināja arī Ziemeļkoreja – totalitārā režīma valsts sestdien vērienīgā militārajā parādē izrādīja savas jaunākās raķetes, iespējams, gatavojoties kodolizmēģinājumam. Svētdien noticis vidēja rādiusa raķetes izmēģinājums, taču tas bijis neveiksmīgs.

Izskanējuši minējumi, ka sestdien parādē izrādītas arī jaunas tāla darbības rādiusa un no zemūdenēm palaižamas raķetes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētdien Ziemeļkoreja neveiksmīgi izmēģinājusi vidēja darbības rādiusa raķeti. Tas bijis neveiksmīgs, jo raķete eksplodējusi dažas sekundes pēc palaišanas.

Amerikāņu izlūkdienesti uzskata, ka Phenjana divu gadu laikā var izstrādāt kodolgalviņu, kas spētu sasniegt ASV teritoriju. Prezidents Donalds Tramps solījis “ierādīt Ziemeļkorejai tās vietu”.

Vašingtona neizslēdz militāru rīcību, un nosūtījusi uz Korejas pussalu ASV karaflotes lidmašīnu bāzes kuģi “Carl Vinson” un tā trieciengrupas kuģus, tādējādi demonstrējot ASV spēku.

Zīmīgi, ka atšķirībā no citiem gadiem, sestdien parādē Ziemeļkorejas galvaspilsētā nepiedalījās neviena augsta ranga Ķīnas amatpersona.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl