Komentāri
Starptautiska spriedze: Ziemeļkoreja izrādījusi jaunākās raķetes un veikusi jaunu raķetes izmēģinājumu
AFP/SCANPIX

Starptautisko spriedzi šonedēļ vēl vairāk saasināja arī Ziemeļkoreja – totalitārā režīma valsts sestdien vērienīgā militārajā parādē izrādīja savas jaunākās raķetes, iespējams, gatavojoties kodolizmēģinājumam. Svētdien noticis vidēja rādiusa raķetes izmēģinājums, taču tas bijis neveiksmīgs.

Izskanējuši minējumi, ka sestdien parādē izrādītas arī jaunas tāla darbības rādiusa un no zemūdenēm palaižamas raķetes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētdien Ziemeļkoreja neveiksmīgi izmēģinājusi vidēja darbības rādiusa raķeti. Tas bijis neveiksmīgs, jo raķete eksplodējusi dažas sekundes pēc palaišanas.

Amerikāņu izlūkdienesti uzskata, ka Phenjana divu gadu laikā var izstrādāt kodolgalviņu, kas spētu sasniegt ASV teritoriju. Prezidents Donalds Tramps solījis “ierādīt Ziemeļkorejai tās vietu”.

Vašingtona neizslēdz militāru rīcību, un nosūtījusi uz Korejas pussalu ASV karaflotes lidmašīnu bāzes kuģi “Carl Vinson” un tā trieciengrupas kuģus, tādējādi demonstrējot ASV spēku.

Zīmīgi, ka atšķirībā no citiem gadiem, sestdien parādē Ziemeļkorejas galvaspilsētā nepiedalījās neviena augsta ranga Ķīnas amatpersona.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl