Terorakts Stambulas lidostā; 36 bojāgājušie un 147 ievainoti

2 komentāri
Terorakts Stambulas lidostā; 36 bojāgājušie un 147 ievainoti
Foto: Scanpix/REUTERS

Otrdienas vakarā Turcijas lielākās pilsētas Stambulas starptautiskajā lidostā Attaturk nogranduši vairāki spēcīgi sprādzieni. Pēc pēdējās Turcijas amatpersonu sniegtās oficiālās informācijas – terora aktos uzspridzinājušies trīs teroristi pašnāvnieki, 36 gājuši bojā un 147 ievainoti.

Atjaunot

Teksta tiešraide

BBC, atsaucoties uz ziņu aģentūru Reuters, ziņo, ka sprādzienus sarīkojuši divi teroristi pašnāvnieki. Lidostas teritorijā arī dzirdami šaujamieroču šāvieni. Aculiecinieki ziņo par daudziem cietušajiem sprādzienos un apšaudē. Lidostas apsardze arī neitralizējusi vairākus citus uzbrucējus pie lidostas ieejas. Pašnāvnieki esot uzspridzinājušies lidostas teritorijā, kur ierodas starptautisko reisu pasažieri.

Foto: brīdinām, dažos attēlos ir nepatīkami skati

Šāvieni, pēc aculiecinieku teiktā, raidīti no lidostai piegulošās autostāvvietas, taču tiek ziņotas arī pretrunīgas vēstis, ka šāvieni dzirdami arī lidostas telpās. Savukārt SkyNews vēsta, ka pie lidostas uzbrucēji cilvēku virzienā esot sākuši mest rokas granātas. Lidostas apkārtnē sabraukušas desmitiem speciālo dienestu automašīnas. Policija pārmeklē lidostu. Aculiecinieki arī ziņo, ka vietējie taksometri no apšaudes teritorijas izved ievainotos cilvēkus. Tikmēr Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs mikroblogošanas vietnē Twitter pavēstījis, ka pagaidām nav ziņu par Latvijas valstspiederīgajiem, kuri būtu cietuši uzbrukumos.

Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Z. Kalniņa-Lukaševica Twitter pavēstījusi, ka Attaturk lidosta slēgta īsi pirms Rīgas reisa nosēšanās.

Skaties.lv turpinās vēstīt par notikušo Stambulas lidostā.

2 komentāri