Stambulā jaunceltnē nokrīt lifts, prasot 10 cilvēku dzīvības

Komentāri
Stambulā jaunceltnē nokrīt lifts, prasot 10 cilvēku dzīvības
Foto: AFP/SCANPIX

Turcijā nogāžoties jaunceltnes liftam, dzīvību zaudējuši desmit cilvēki. Saistībā ar šo atgadījumu un nepietiekamajiem darba drošības pasākumiem Turcijas lielāko pilsētu Stambulu pārņēmuši plaši protesti.

Bojātais lifts ar desmit strādniekiem sestdien nokrita no jaunceltnes 32. stāva, un visi tajā esošie gāja bojā. Varas iestādes sākušas izmeklēšanu, bet notikušā iemesli joprojām nav skaidri. Ziņots, ka lifts esot sabojājies jau pirms divām nedēļām un gaidīti līdzekļi tā remontam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija saistībā ar lifta avāriju aizturējusi astoņus cilvēkus, kas pēc nopratināšanas tika atbrīvoti. Jaunceltnes īpašnieks savu atbildību noliedzis, paziņodams, ka vainīgo noskaidros varas iestādes un izmeklētāji.

Saniknotie protestētāji pieprasa gādāt, lai darba drošības pārbaudes valstī netiktu veiktas “uz papīra vien”.

Tikmēr policija Stambulā izmantoja asaru gāzi, lai izklīdinātu simtiem demonstrantu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl