Stājies spēkā Ukrainas un ES bezvīzu režīms

2 komentāri

Šodien stājies spēkā Ukrainas un Eiropas Savienības bezvīzu režīms, kas ukraiņiem ļauj brīvi apmeklēt visas Eiropas Savienības valstis, izņemot Īriju un Lielbritāniju.

Ukrainas pilsoņi, kuriem ir biometriskās pases, tagad drīkst uzturēties Eiropas Savienībā 90 dienas pus gada laikā, ja apmeklējuma mērķis ir, piemēram, brīvdienu pavadīšana, radinieku vai draugu apciemojums, darījumu brauciens vai dalība studentu apmaiņas programmās. Ukraiņi ir gandarīti par jaunajām iespējām, ko paver brīva ceļošana uz Eiropu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ukrainai tas ir solis uz priekšu. Tās ir jaunas iespējas, it īpaši jauniešiem, bet arī mums. Eiropa mums ir kaut kas jauns – jauni atklājumi un jaunas uzvaras ukraiņiem. Es domāju, viss būs labi, mēs būsim uzvarētāji.

Bezvīzu režīma stāšanās spēkā Ukrainā atzīmēta ar dažādiem svinīgiem pasākumiem. Tiesa gan, vīzu režīma atcelšana neparedz iespējas strādāt Eiropas Savienībā.

TOP komentāri

  • Andrejs Bubinduss
    0 0 0

    Andrejs Bubinduss

    Tā viena no lielākām kļūdām, kuru ES ir izdarījušas savas pastāvēšanas vēsturē. Tagad ni Ukrainas muslimu radikālu sagatavotie kaujinieki pārvietosies likumīgi. Idiotus nevar pārliecināt, idiotiem ir jāļauj sevi iznīcināt
  • Zirgs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl