Stājies spēkā Ukrainas un ES bezvīzu režīms

2 komentāri

Šodien stājies spēkā Ukrainas un Eiropas Savienības bezvīzu režīms, kas ukraiņiem ļauj brīvi apmeklēt visas Eiropas Savienības valstis, izņemot Īriju un Lielbritāniju.

Ukrainas pilsoņi, kuriem ir biometriskās pases, tagad drīkst uzturēties Eiropas Savienībā 90 dienas pus gada laikā, ja apmeklējuma mērķis ir, piemēram, brīvdienu pavadīšana, radinieku vai draugu apciemojums, darījumu brauciens vai dalība studentu apmaiņas programmās. Ukraiņi ir gandarīti par jaunajām iespējām, ko paver brīva ceļošana uz Eiropu.

Ukrainai tas ir solis uz priekšu. Tās ir jaunas iespējas, it īpaši jauniešiem, bet arī mums. Eiropa mums ir kaut kas jauns – jauni atklājumi un jaunas uzvaras ukraiņiem. Es domāju, viss būs labi, mēs būsim uzvarētāji.

Bezvīzu režīma stāšanās spēkā Ukrainā atzīmēta ar dažādiem svinīgiem pasākumiem. Tiesa gan, vīzu režīma atcelšana neparedz iespējas strādāt Eiropas Savienībā.

TOP komentāri

  • Andrejs Bubinduss
    0 0 0

    Andrejs Bubinduss

    Tā viena no lielākām kļūdām, kuru ES ir izdarījušas savas pastāvēšanas vēsturē. Tagad ni Ukrainas muslimu radikālu sagatavotie kaujinieki pārvietosies likumīgi. Idiotus nevar pārliecināt, idiotiem ir jāļauj sevi iznīcināt
  • Zirgs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl