Spriedzes filmas cienīga pakaļdzīšanās ASV

Komentāri

Aizdomās par automašīnas zādzību policija sāka vajāt kādu aptuveni 30 gadus vecu vīrieti. Viņa notveršana izrādījās grūts uzdevums.

Incidents, kura laikā ASV policija īstenoja vērienīgu pakaļdzīšanās operāciju, norisinājās vakar  pievakarē Losandželosas pievārtē, saņemot informāciju par, iespējams, zagtu automašīnu. Bēglis gan izrādījās grūti notverams, turklāt radīja draudus citiem satiksmes dalībniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bēgšanas laikā viņš pamanījās nozagt vēl vienu mašīnu, ar ko bīstami manevrēja, strauji mainot joslas un ietriecoties citos spēkratos. Nonācis strupceļā, viņš centās nozagt vēl vienu automašīnu. Notiekošo no gaisa filmēja televīzijas ziņu helikopters.

Bēgli izdevās notvert tikai pēc tam, kad no plāna nozagt trešo automašīnu viņš tomēr atteicās un mētās bēgt kājām. Policija viņu ievainoja un arestēja. Neviens cits cilvēks pakaļdzīšanās laikā necieta.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl