Spriedze Baltkrievijā: opozīcija apsūdz Lukašenko vēlēšanu nozagšanā

Mūsu kaimiņvalstī Baltkrievijā aizvadīta lieliem protestiem piesātināta nakts pēc prezidenta vēlēšanu noslēguma. Vēlēšanu komisijas publicētie dati vēsta par pārliecinošu autoritārā prezidenta Aleksandra Lukašenko uzvaru, tomēr opozīcija norāda uz atklātu vēlēšanu nozagšanu.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Zane L

  Zane L

  Diktators jau no paša sākuma paziņoja, ka turēsies pie varas ar visiem līdzekļiem.
 • S

  S

  Bij. PSRS valstis atceras 99,9% balsojumus PAR, ir valstis, kur tas turpinás.Tagad ES protesté, bet péc laika viss turpinásies- it ká sankcijas, bús tirgi, sarunas, sadarbiba. Arí més bez B-krievijas iztikt nevaram, pamazám visi samierinásies, redzés, péc páris gadiem vél B-krievijas prezidents ieradísies vizíté Rígá un tiks godam uznemts.
 • к сведению

  к сведению

  После семичасовых противостояний спецподразделения МВД начали покидать центр столицы республики.
  В столице Беларуси, а также в ряде городов страны утихли акции протеста, начатые накануне вечером. Об этом во вторник, 11 августа, сообщило агентство ТАСС.

  Отмечается, что силовикам удалось вытеснить протестующих к окраинам Минска. Одной из последних точек противостояния стал район Кунцевщина, где активисты возвели баррикады из бетонных свай и металлической арматуры, перекрыв проспект Притыцкого.
 • Nu re
 • Gringo

  Gringo

  Tihanovskas prasība nodot varu viņai atgādina Guaido klaigas Venecuēlā. Laikam kurators viens un tas pats.
 • Suits

  Suits

  Bildēs Vītis izskatās smukāks par viņu no PSRS mantoto karogu. Atcerēsimies, tieši Luka nomainīja to atpakaļ. Laikam domāja par batkrievu miermīlīgo mentalitāti, jo uzbrūkošs jātnieks tai mazāk tuvs par vienkāršu ornamentu. Un tāda tā ir un paliek- mašīnas nededzina un skatlogas nedauza. Lielo vairumu no tiem 3000 drīz vien palaidīs vaļā.
 • andis

  andis

  Liela kļūda bija pašai Tihanovskai aicināt nākt uz iecirkņiem jau tuvojoties to slēgšanai. Tauta sastājās garās rindās un drīz arī sagaidīja oficiālo vēlēšanu iecirkņu slēgšanu. Tā arī daudzi netika pie balsošanas.
 • nu nu

  nu nu

  Skatos, skatos tās bildes, bet aproces redzu labi ja 10% cilvēku, kas, lai cik smieklīgi nebūtu, apmēram atbilst oficiālajiem rezultātiem. Kaut kas te neštimmē opozīcijas sūdzībās, ja pat paši nevarēja atbilstošas bildes atrast.
 • andis

  andis

  Nu pašreizējie 80% pret 9% Tihanovskai protams izklausās bezcerīgi, bet arī man negribas pēc tās Aleksandra Grigorjeviča frāzes par "aitu baru" likt "raibās revolūcijas" punktu. Tur protams gan Sašam, gan CVK vadītājai viss ir parakstīts un zīmogi salikti.
  Mērķis jau Tihanovskai liels, bet cik reāls cīņā ar veco baķku... Grūti noticēt, ka viss BR var arī mainīties!
 • Vita Skurba

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!