Komentāri
Spriedīs par to, kā Latvijai veidot ciešus kontaktus ar jauno ASV prezidenta administrāciju
FOTO: LETA

Par to, kā Latvijai veidot ciešus kontaktus ar jauno ASV prezidenta administrāciju un Kongresu, šodien spriedīs Rīgas pilī.  Šī būs pirmā augstāko amatpersonu ārpolitikas tikšanās pēc vēlēšanām ASV.

Piesardzību par turpmākajām attiecībām ar ASV Baltijas valstīs raisījuši pirms vēlēšanām izskanējušie topošā ASV prezidenta Donalda Trampa atturīgie izteikumi par NATO 5. pantu, kā arī par Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Taču pēc viņa ievēlēšanas Latvijas amatpersonas norādījušas, ka tiks turpināta aktīva un cieša sadarbība ar jebkuru ASV administrāciju un Kongresu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus gan norādīts, ka diplomātiem būs diezgan daudz darba. Šodien Vējonis aktuālos ārpolitikas jautājumus apspriedīs ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci, Ministru prezidentu Māri Kučinski, ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču un Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāju Ojāru Ēriku Kalniņu.

Sanāksmē paredzēts pievērsties arī “Brexit” un Eiropas Savienības (ES) daudzgadu budžeta diskusijai, attiecībām ar Krieviju, kā arī ”16+1” samita rezultātiem un turpmākajiem soļiem. Šādas ārpolitikas sanāksmes amatpersonas rīko regulāri.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl