Sprādzienos Stambulā mirušo skaits audzis līdz 38; ievainoti 166 cilvēki

Komentāri
Sprādzienos Stambulā mirušo skaits audzis līdz 38; ievainoti 166 cilvēki

Turcijas lielākajā pilsētā Stambulā sestdien, 10. decembrī, notika divi sprādzieni pie futbola stadiona. Uzbrukumos nogalināti vismaz 38 cilvēki un ievainoti 166, paziņojis iekšlietu ministrs Sileimans Soilu.

Sprādzieni notika pēc “Besiktas” spēles pret klubu “Bursaspor”. Par to sarīkošanu aizdomās tiek turēti kurdu kaujinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajā sprādzienā eksplodēja automobilī ievietots spridzeklis uz pakalna pie Stambulas futbolkluba “Besiktas” stadiona. Sprādziens bija vērsts pret autobusu, kas tajā brīdī bija pilns ar īpašo uzdevumu vienības likumsargiem.

Otrs sprādziens notika parkā un to sarīkojis terorists pašnāvnieks. Patlaban jau ir aizturētas desmit personas, kuras tiek turētais aizdomās saistībā ar uzbrukumiem.

Sprādzienos ir nogalināti 27 policisti un divi civiliedzīvotāji.

Saistībā ar teroraktu Turcijā izsludinātas divu dienu sēras.

Foto

(Brīdinām, – attēlos redzamie skati var būt nepatīkami)

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs jau izteicis līdzjūtību Turcijai, kā arī paudis nosodījumu terorismam.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl