Sprādzienos Stambulā mirušo skaits audzis līdz 38; ievainoti 166 cilvēki

Komentāri
Sprādzienos Stambulā mirušo skaits audzis līdz 38; ievainoti 166 cilvēki

Turcijas lielākajā pilsētā Stambulā sestdien, 10. decembrī, notika divi sprādzieni pie futbola stadiona. Uzbrukumos nogalināti vismaz 38 cilvēki un ievainoti 166, paziņojis iekšlietu ministrs Sileimans Soilu.

Sprādzieni notika pēc “Besiktas” spēles pret klubu “Bursaspor”. Par to sarīkošanu aizdomās tiek turēti kurdu kaujinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajā sprādzienā eksplodēja automobilī ievietots spridzeklis uz pakalna pie Stambulas futbolkluba “Besiktas” stadiona. Sprādziens bija vērsts pret autobusu, kas tajā brīdī bija pilns ar īpašo uzdevumu vienības likumsargiem.

Otrs sprādziens notika parkā un to sarīkojis terorists pašnāvnieks. Patlaban jau ir aizturētas desmit personas, kuras tiek turētais aizdomās saistībā ar uzbrukumiem.

Sprādzienos ir nogalināti 27 policisti un divi civiliedzīvotāji.

Saistībā ar teroraktu Turcijā izsludinātas divu dienu sēras.

Foto

(Brīdinām, – attēlos redzamie skati var būt nepatīkami)

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs jau izteicis līdzjūtību Turcijai, kā arī paudis nosodījumu terorismam.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl