Sprādzienā Kijevas centrā iet bojā Ukrainas izlūkdienesta virsnieks

Komentāri

Kijevas centrā atentātā bojā gājis Aizsardzības ministrijas izlūkdienesta virsnieks, specdienesta rezerves priekšnieks Maksims Šapovals.

Viņš atradies pie “Mercedes” markas automašīnas stūres, kad tā uzsprāgusi. Vadītājs miris notikuma vietā, kāds garāmgājējs guvis ievainojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Upura identitāti policija un Aizsardzības ministrija sākotnēji neapstiprināja, tomēr tagad ir zināms, ka atentāta mērķis bijis Ukrainas izlūkdienesta virsnieks. Tā kā viņš atradās militārajā dienestā, notikušais tiek izmeklēts kā terorakts.

Foto: sprādziens Kijevā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl