Sprādzienā Kijevā ievainots deputāts; viņa miesassargs nogalināts

Komentāri
Sprādzienā Kijevā ievainots deputāts; viņa miesassargs nogalināts
Policija notikušo provizoriski kvalificē kā slepkavību ar iepriekšēju nodomu. (AFP/LETA)

Trešdien, 25. oktobrī, Ukrainas galvaspilsētā Kijevā automašīnas eksplozijā nogalināts viens cilvēks, bet vēl trīs ievainoti. Viņu vidū Ukrainas parlamenta deputāts Igors Mosičuks.

Sprādziens noticis pie deputāta dzīvesvietas laikā, kad viņš ar saviem miesassargiem devies uz automašīnu, lai brauktu uz darbu. Viens no Mosičuka miesassargiem sprādzienā miris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām nav skaidri notikušā apstākļi. Sākotnēji izskanējis, ka eksplodējis automašīnas apakšā piestiprināts spridzeklis. Policija notikušo provizoriski kvalificē kā slepkavību ar iepriekšēju nodomu. Izvirzītas divas versijas – slepkavība pastrādāta viņa darba dēļ vai tajā iesaistīti Krievijas specdienesti.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl