Sprādzienā Kijevā ievainots deputāts; viņa miesassargs nogalināts

Komentāri
Sprādzienā Kijevā ievainots deputāts; viņa miesassargs nogalināts
Policija notikušo provizoriski kvalificē kā slepkavību ar iepriekšēju nodomu. (AFP/LETA)

Trešdien, 25. oktobrī, Ukrainas galvaspilsētā Kijevā automašīnas eksplozijā nogalināts viens cilvēks, bet vēl trīs ievainoti. Viņu vidū Ukrainas parlamenta deputāts Igors Mosičuks.

Sprādziens noticis pie deputāta dzīvesvietas laikā, kad viņš ar saviem miesassargiem devies uz automašīnu, lai brauktu uz darbu. Viens no Mosičuka miesassargiem sprādzienā miris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām nav skaidri notikušā apstākļi. Sākotnēji izskanējis, ka eksplodējis automašīnas apakšā piestiprināts spridzeklis. Policija notikušo provizoriski kvalificē kā slepkavību ar iepriekšēju nodomu. Izvirzītas divas versijas – slepkavība pastrādāta viņa darba dēļ vai tajā iesaistīti Krievijas specdienesti.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl