Sprādziena draudu dēļ sestdien evakuēta Tallinas lidosta

Komentāri

Trauksme Tallinas lidostā. Šodien īsi pēc pusdienlaika kāds anonīms zvanītājs paziņojis, ka lidostā ievietota bumba, pēc kā nekavējoties tā tika slēgta un pasažieri evakuēti.

Terminālī ieradās īpašo uzdevumu vienība, kas veica rūpīgu ēkas pārbaudi. Spridzeklis par laimi atrasts netika un vēlāk pēcpusdienā lidosta atsāka darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija ziņo, ka zvanītājs bijis vīrietis un runājis krieviski. Trauksmes dēļ ielidojošie reisi netika atcelti, vien pasažieriem bija jāpaliek lidmašīnās līdz pārbaudes beigām.

Jāpiebilst, ka spridzināšanas draudu dēļ Tallinas lidosta tika evakuēta arī augusta beigās. Tad kāds no pasažieriem pavēstīja, ka bumba atrodas viņa bagāžā. Tika evakuēti aptuveni 200 cilvēki, bet vīrietis aizturēts.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl