Sportisti saindējas, trenējoties Rio olimpiādes piesārņotajos ūdeņos

Komentāri
Sportisti saindējas, trenējoties Rio olimpiādes piesārņotajos ūdeņos
Foto: EPA / LETA

Nepatīkamā situācijā nonākusi Brazīlijā, kurai jau pēc gada jāuzņem olimpiskās spēles. Vairāki sportisti, trenējoties Riodežaneiro pludmalē, sūdzējušies par kuņģa un zarnu trakta saslimšanām, liekot uzdot jautājumus par ūdens kvalitāti Brazīlijas piekrastē.

Riodežaneiro piekrastes ūdeņu kvalitāte bija problēma, par ko vides aktīvisti runāja vēl tad, kad Brazīlija pirms sešiem gadiem izcīnīja tiesības rīkot olimpiskās spēles. Tagad līdz spēlēm palicis vairs tikai gads, bet kvalitāte nav uzlabojusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trenējoties līcī, kur sacensības paredzētas arī olimpiādes laikā, 13 amerikāņu airētāji un 4 apkalpes locekļi saslimuši ar vēdera slimībām. Ēdiens vai dzeramais ūdens tas nevarot būt, jo citi sportisti, kuri dzīvojuši tajā pašā viesnīcā, bet nav airētāji, par veselību nesūdzas.

Pirms dažām dienām Rio arī notika vides aktīvistu un atsevišķu sportistu protests, lai pievērstu uzmanību problēmai, ko organizatori, pēc viņu domām, cenšas noklusēt.

Vēl pavasarī Rodrigo de Freitas lagūnā uzpeldēja tūkstošiem beigtu zivju. Vides aktīvisti apgalvo, ka līcī tiek iepludināti neattīrīti Riodežaneiro notekūdeņi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl