7 komentāri
Spilgti foto: kā Putins baudīja savu atvaļinājumu pie dabas krūts
Foto: Scanpix / Reuters

Krievijas prezidents Vladimirs Putins savu neseno atvaļinājumu pavadījis dabā. Publiskotajās fotogrāfijās redzams, ka kaimiņvalsts vadītājs joprojām vēlas radīt iespaidu par sevi kā par īstu vīru.

Kā ziņo “Reuters”, Krievijas prezidents no 1. līdz 3. augustam bija devies medību un makšķerēšanas izbraucienā uz Sibīrijas dienvidos esošo Tivas Republiku.

Kremļa iemūžinātajās fotogrāfijās redzams, ka Putins makšķerējis, peldējis ezerā un nodarbojies ar niršanu. Šī nav pirmā reize, kad Krievijas prezidents izvēlējies pavadīt brīvdienas dabā – jau iepriekš viņš izpelnījies uzmanību ar vairākiem ekscentriskiem foto no saviem atvaļinājumiem.

Foto: Putins bauda brīvdienas Sibīrijā

TOP komentāri

 • erels
 • Domāju, ka
  +5 +4 -1

  Domāju, ka

  Priekš savas valsts viņš tiešām ir labākais vadonis un īsts vīrs, bet okupants un agresors pārējām citām valstīm. Tomēr, savā Dzimtenē viņam ir mugurkauls. Jā, viņš ir arī labs shēmotājs un korumpēts. Bet !!! Ja, kaut vienam, no mūsu Siles vai Valdības Vepriem (vai Veprienēm) būtu tāds "mugurkauls", es tikai priecātos. Mūsējie var tikai shēmot un pārējais viņiem ir pie vienas vietas. Ārzemju kapitālam, tajā skaitā tiem pašiem krieviem, mūsu Valdošā Kasta pārdos visu iespējamo. Ja nebūs iespējams, tad Puķu Andra garā pakārtos darījumam likumdošanu un pārdos vai izshēmos, vienalga ko.
 • Enrigue Enrigue Duglass
  +1 +1 0

  Enrigue Enrigue Duglass

  Vecais komunistu masu slepkava pat brīvdienas nevar bez slepkavošanas iztikt. Elle jau gaida putleru.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl