1 komentārs

Plašu rezonansi šodien ieguvis mīklainā nāvē bojāgājušā Aleksandra Ļitviņenko ģimenes advokāta pēdējais vārds. Advokāts nebaidījās slepkavībā vainot Krievijas prezidentu, paziņojot, ka Ļitviņenko nāvi pasūtījis Vladimirs Putins.

Lielbritānija šodien, 31. jūlijā, noslēgusi bijušā Krievijas spiega Aleksandra Ļitviņenko mīklainās nāves izmeklēšanu. Savus secinājumus izmeklēšanas vadītāji publiskos līdz gada beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļitviņenko atraitnes advokāts Bens Emersons:

Krievijas Federācijas prezidents Putins tikmēr ļoti cenšas noslēpt jebkādu saikni ar notikušo. Taču, neskatoties uz viņa piesardzīgo pieeju, ir diezgan skaidrs, ka Aleksandra Ļitviņenko slepkavība bija kā medaļa, ko Putinam pasniedza Lugovojs. Tas bija rupjš un neveikls žests no aizvien izolēta despota, morāli degradēta autoritāra līdera, kurš tolaik izmisīgi turējās pie varas, saskaroties ar sankcijām un pieaugošu starptautisku nosodījumu.

Tik nepārprotamas norādes uz Putina saistību ar Ļitviņenko nāvi iepriekš nav izskanējušas.

Kremlis reaģējis, izmeklēšanu nosaucot par politizētu un melīgu.

Bijušais Krievijas izlūkdienesta darbinieks Ļitviņeko 2006. gadā mira lielās mokās pēc tam, kad tikšanās laikā ar bijušajiem Krievijas spiegiem Kovtunu un Lugovoju iedzēra ar poloniju saindētu tēju. Tajā laikā Ļitviņenko bija radis patvērumu Lielbritānijā un neslēpti kritizēja Putinu.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl