Komentāri
Spēcīgas bangas Klusā okeāna Latīņamerikas piekrastē prasījušas triju cilvēku dzīvības
Foto: LETA

Spēcīgi, vairāk nekā četrus metrus augsti viļņi Klusā okeāna Latīņamerikas piekrastē no Meksikas līdz pat Čīlei prasījuši triju cilvēku dzīvības, vēl viens cilvēks pazudis bez vēsts un simtiem bijuši spiesti pamest mājas.

Viens cilvēks ieskalots okeānā Panamā, vēl viens noslīcis Meksikas Akapulko kūrvietā, kur bangas triecās pret piekrastes mājām un applūdināja ielas, bet vēl viens, kāds tūrists no Eiropas, gājis bojā Čīles Valparaiso pilsētā.

Salvadoras varas iestādes tikmēr ziņo par kādu 14 vecu zēnu, kas pazudis bez vēsts, kā arī par 400 cilvēku evakuāciju un vairāk nekā 50 mājām, kas cietušas no lielajiem viļņiem.

Kā norāda Meksikas varas iestādes, šāda bangošanās vērojama katru gadu un ir saistīta ar spēcīgām vētrām dziļāk okeānā.

Domājams, ka vētrains laiks šai reģionā pieturēsies vēl vismaz četras dienas, tādēļ zvejnieki un burātāji aicināti ievērot īpašu piesardzību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl