Komentāri
Spēcīga zemestrīce satricinājusi Filipīnu dienvidus, vismaz divi bojāgājušie
FOTO: LETA

Spēcīga zemestrīce satricinājusi Filipīnu dienvidus. Vismaz seši cilvēki gājuši bojā un vairāk nekā simts ievainoti. Sagrautas ēkas un radušies vērienīgi elektroapgādes traucējumi.

Bojāgājušo skaits dažādos medijos atšķiras, tiek vēstīts, ka tas ir no sešiem līdz 15 cilvēkiem. 6,5 magnitūdas stiprā zemestrīce Filipīnas satricināja pagājušajā naktī. Tās epicentrs bija 14 kilometrus uz ziemeļiem no Surigao pilsētas, kas atrodas uz Mindanao salas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tur arī nodarīti lielākie postījumi. Visā pilsētā pazudusi elektrība, sagrautas vairākas ēkas un viens tilts. Slēgta Surigao lidosta, jo uz skrejceļiem izveidojušās lielas plaisas.

Glābēji turpina intensīvu darbu, jo vēl nezināms skaits cilvēku varētu būt iesprostoti zem gruvešiem. Taču tiek prognozēts, ka mirušo un ievainoto skaits turpinās pieaugt.

Vairākas stundas pēc zemestrīces turpinājušies tās pēcgrūdieni. Cunami draudi nav izsludināti.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl