Spāņus negaidīti pārsteidzis sniegputenis

Komentāri
Spāņus negaidīti pārsteidzis sniegputenis
Foto: AP/SCANPIX

Spānijas ziemeļu daļu skārušas pamatīgas lietusgāzes un sniegputeņi. Dabas stihijā, kas šajos platuma grādos ir retums, gājuši bojā divi cilvēki.

Lielā daļā valsts teritorijas Spānijas Meteoroloģijas dienests izsludinājis brīdinājumus par vētrām, spēcīgu snigšanu un lietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Burgosas provincē no krastiem izgājusi Ebro upe, un vairāki iedzīvotāji evakuēti uz drošākām vietām. Savukārt Navarras reģionā pārplūdušas upes aiznestā kravas auto gājis bojā kāds 70 gadus vecs vīrietis.

Lietus dēļ notikuši arī vairāki zemes nogruvumi. Netālu no Bilbao zemes nogruvuma dēļ no sliedēm noskrējis vilciens. Nelaimē 30 pasažieri ir cietuši no šoka, bet citu traumu viņiem nav. Savukārt vēl viens cilvēks gājis bojā sniega lavīnā slēpošanas kūrortā Pirenejos. Viņš slēpojis laikā, kad trase bijusi slēgta lavīnas draudu dēļ.

Skaties foto:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl