Komentāri
Spānijas premjers Katalonijas līderim pieprasa piecu dienu laikā viest skaidrību neatkarības jautājumā
Foto: Reuters

Spānijas premjerministrs Marjano Rahojs pieprasījis Katalonijas reģiona vadītājam Karlesam Pudždemonam piecu dienu laikā viest skaidrību jautājumā par to, – viņš ir pasludinājis Katalonijas neatkarību vai nav.

Spānijas valdība paziņojusi, – ja Pudždemons apstiprinās, ka viņa reģions ir atdalījies no Spānijas, viņam tiks dotas vēl piecas dienas laika pārdomāšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs šobrīd esam devuši laiku līdz nākamās pirmdienas plkst. 10.00. Pudždemona kungam ir dots uzdevums sniegt atbildi, vai Katalonijas valdība ir pasludinājusi neatkarību, vai nē. Tad arī mēs lemsim par tālākiem soļiem,” citēts Spānijas premjerministrs.

Pudždemons, pamatojoties uz 1. oktobrī notikušā referenduma rezultātiem, otrdien parakstīja neatkarības deklarāciju, taču paziņoja, ka tās pasludināšana atlikta uz dažām nedēļām, lai varētu sākt sarunas ar Madridi. Ja Katalonijas valdība tomēr nolems pasludināt neatkarību, Spānijā izraisīsies bezprecedenta konstitucionālā krīze. Līdz šim arī neviena Eiropas valsts nav apliecinājusi gatavību atzīt neatkarīgu Kataloniju.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl