6 komentāri

Spānijas policijas vardarbīgā rīcība Katalonijas referenduma dienā radīja plašu ažiotāžu visā Eiropā. Katalāņi bija šokēti par policistu uzvedību.

Pagājusi gandrīz nedēļa, bet dusmas un neizpratne pret Spānijas valdības norīkotajiem referenduma uzmanītājiem nav mazinājusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ilze Vēbere
TV3 Ziņu korespondente

Dienas beigās devāmies nofilmēt Barselonas ostu, lai nofilmētu kuģus, uz kuriem atrodas Spānijas policisti. Kopumā ostā ir trīs kuģi ar policistiem. Izskan versijas, ka viņi gaida pavēli rīkoties, visticamāk, tas būs pirmdien, kad notiks parlamenta sēde, kur uzstāsies Katalonijas prezidents. Vietēji uzskata, ka tikko tas notiks, policistiem tiks dota pavēle apcietināt vietējos deputātus.

Runā, ka Spānijas valdības izmaksas, izīrējot un uzturot šos policistu pārpildītos kuģus, jau tiecas miljonos.

Foto: Ilze Vēbere

Reportāža par Spānijas civilo gvardi TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

  • Ģirts Veigners
    +1 +1 0

    Ģirts Veigners

    Diemžēl Latvijā nav amatpersonas, kas ir valstsvīri. Kā visi priecājās par mazās Islandes veikumu Latvijas atzīšanā. Vislabāk sevi parāda Nacionālā apvienība, kas klusē, skapī noslēpušies.
  • Jēkabs Kļaviņš
  • Ojars Der

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl