Komentāri
Spānijas policija aiztur vērienīgu kokaīna kravu vismaz 200 miljonu eiro vērtībā
Zināms, ka laiva bija ceļā no Kolumbijas. (EPA/LETA)

Teju četras tonnas kokaīna – šādu vērienīgu daudzumu izdevies atsavināt Spānijas policistiem.

3,8 tonnas narkotiku bija rūpīgi paslēptas velkonī. Zināms, ka laiva bija ceļā no Kolumbijas. Tā tika pārtverta netālu no Kanāriju salām. Septiņi uz klāja esošie cilvēki ir aizturēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spānijas vietējie mediji aplēsuši, ka atsavinātā kokaīna vērtība varētu pārsniegt 200 miljonus eiro. Narkotiku atsavināšana bijusi daļa no plašas starptautiskas apreibinošo vielu apkarošanas operācijas Atlantiskajā okeānā.

Pēc ANO Narkotiku un noziedzības biroja informācijas, Kolumbija, no kuras narkotikas nāca, ir lielākā kokaīna eksportētājvalsts pasaulē. Gada ienākumi no apreibinošu vielu kontrabandas lēšami 10 miljardu dolāru apmērā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl