Komentāri
Spānijas policija aiztur vērienīgu kokaīna kravu vismaz 200 miljonu eiro vērtībā
Zināms, ka laiva bija ceļā no Kolumbijas. (EPA/LETA)

Teju četras tonnas kokaīna – šādu vērienīgu daudzumu izdevies atsavināt Spānijas policistiem.

3,8 tonnas narkotiku bija rūpīgi paslēptas velkonī. Zināms, ka laiva bija ceļā no Kolumbijas. Tā tika pārtverta netālu no Kanāriju salām. Septiņi uz klāja esošie cilvēki ir aizturēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spānijas vietējie mediji aplēsuši, ka atsavinātā kokaīna vērtība varētu pārsniegt 200 miljonus eiro. Narkotiku atsavināšana bijusi daļa no plašas starptautiskas apreibinošo vielu apkarošanas operācijas Atlantiskajā okeānā.

Pēc ANO Narkotiku un noziedzības biroja informācijas, Kolumbija, no kuras narkotikas nāca, ir lielākā kokaīna eksportētājvalsts pasaulē. Gada ienākumi no apreibinošu vielu kontrabandas lēšami 10 miljardu dolāru apmērā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl