Spānijas karalis nosoda Katalonijas referendumu

Komentāri
Spānijas karalis nosoda Katalonijas referendumu
Foto: AP

Tikai īsu brīdi pēc šā paziņojuma ar savu situācijas vērtējumu klajā nāca Spānijas karalis Felipe VI. Viņš pavēstījis, ka katalāņi esot izgājuši “ārpus likuma varas”, un aicinājis valstī atjaunot “konstitucionālo kārtību”.

Karalis atzina, ka pēc Katalonijas neatkarības referenduma Spānija nonākusi “galēji smagā” situācijā. Viņš pavēstījis, – Katalonijas reģionālā valdība “mēģina sagraut Spānijas vienotību” un radījusi apdraudējumu gan paša reģiona, gan visas valsts ekonomikai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Katalāņu sabiedrība ir sašķelta un konfrontēta. Katalonijas līderi ir apdraudējuši solidaritātes jūtas, kas līdz šim ir vienojušas visus spāņus. Šī bezatbildīgā rīcība varētu pakļaut riskam ekonomisko un sociālo stabilitāti ne tikai Katalonijā, bet visā Spānijā,” citēts Felipe VI.

Otrdien līdz pat naktij Barselonas ielās norisinājās plašas demonstrācijas, kurās piedalījās aptuveni 700 000 cilvēku. Demonstranti protestēja pret policijas vardarbību svētdien notikušā Katalonijas neatkarības referenduma laikā. Likumsargu spēka izmantošanas dēļ ievainojumus guva aptuveni 900 miermīlīgo protestētāju.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl