Spānija sēro – Barselonā piemin terorakta upurus

Komentāri
Spānija sēro – Barselonā piemin terorakta upurus
Svētdien Spānijas karalis Felipe un karaliene Letīcija apmeklēja Barselonas populārāko katedrāli - Svētās Ģimenes baznīcu, lai pieminētu teroraktā bojāgājušos. (REUTERS/LETA)

Svētdien, 20. augustā, Spānijā cilvēki sēro un piemin Barselonā notikušā terorakta upurus, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Svētdien Spānijas karalis Felipe un karaliene Letīcija apmeklēja Barselonas populārāko katedrāli – Svētās Ģimenes baznīcu, lai pieminētu teroraktā bojāgājušos. Vienlaikus arī iedzīvotāji sēro par bojāgājušajiem un izsaka līdzjūtību viņu ģimenēm, noliekot ziedus un svecītes terorakta notikuma vietā.

Skaties.lv jau vēstīja, ka ceturtdien, 17. augustā, vairāki cilvēki gājuši bojā un daudzi ievainoti Spānijas pilsētā Barselonā, kur mikroautobuss ietriecies gājēju pūlī.

Par galveno Barselonas teroraktā aizdomās turēto atzīts tikai 18 gadus vecs jaunietis.

Savukārt Spānijas mediji piektdien ziņo, ka policija šobrīd par galveno aizdomās turamo uzskata Musu Ukabiru, kurš varētu būt cilvēks, kurš vadīja autofurgonu, kas dienu iepriekš Barselonā tika ietriekts cilvēku pūlī, noslepkavojot vismaz 13 cilvēkus.

Tāpat jau vēstīts, ka Spānijas policija naktī pēc uzbrukuma Barselonā novērsusi vēl vienu teroraktu Kambrilsas pilsētā, 80 kilometrus no Barselonas. Likumsargiem izdevies apturēt un nogalināt piecus uzbrucējus, kuru mērķis bijis līdzīgs kā Barselonas teroristam, – iebraukt ar mikroautobusu cilvēku pūlī. 

Lasi vēl