Spānijā plaši protesti pret taupību

Komentāri
Spānijā plaši protesti pret taupību
(Foto: LETA)

Desmitiem tūkstoši cilvēku šodien izgājuši Spānijas galvaspilsētas Madrides ielās, lai atbalstītu pret taupības pasākumiem vērsto partiju Podemos.

36 gadus vecais Podemos līderis Pablo Iglesiass iepriekš piedalījās arī priekšvēlēšanu pasākumos Grieķijā, kopā ar tur vēlēšanās uzvarējušo SYRIZA līderi Aleksi Cipru. Abas partijas vēlas taupības pasākumu pārskatīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Podemos, kuras nosaukums no spāņu valodas tulkojams Mēs varam, tika izveidota tikai pirms gada, taču radīja milzu ažiotāžu, kad Eiropas Parlamenta vēlēšanās ieguva piecas vietas. Aptaujas liecina, ka partija gūs labus panākumus arī šogad gaidāmajās Spānijas vietējās, reģionālajās un nacionālajās vēlēšanās.

Demonstrācija daudziem kalpojusi kā apstiprinājums iepriekš paustajām prognozēm, ka galēji kreiso partiju apvienības Siriza uzvara Grieķijas parlamenta vēlēšanās radīs lavīnas efektu pārējā Eiropā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl