Spānijā mēģina uzspridzināt partijas mītni

Komentāri
Spānijā mēģina uzspridzināt partijas mītni
FOTO: SCANPIX

Kāds grūtībās nonācis uzņēmējs šorīt Madridē ar automašīnu taranējis Spānijas valdošās Tautas partijas galveno mītni, nolūkā to uzspridzināt.

Tiesa gan, auto neuzsprāga, bet kārtības sargiem izdevās uzbrucēju aizturēt. Automašīnā atradās divi gāzes baloni un kāda viela, kas saskaņā ar aizturētā uzņēmēja apgalvojumiem esot sprāgstvielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

37 gadus vecais uzbrucējs policijai paziņojis, ka automašīnā bija 15 kilogrami amonija nitrāta un alumīnija pulvera maisījuma, kā arī trīs detonatori ar pulksteņa mehānismu.

Uzbrucējs par savu mērķi izvēlējies Spānijas valdošo partiju, vainojot to sava biznesa lejupslīdē.

Notikušais radījis traucējumus Madrides transporta sistēmā, jo policija bija spiesta slēgt kvartālu, lai pārliecinātos, vai apkārtnes iedzīvotājiem nedraud briesmas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl