Komentāri

Vislielāko satraukumu radījusi Ebolas nekontrolētā izplatība Spānijā. Saprotot situācijas nopietnumu, tur pie Madrides slimnīcas vakar protestēja medicīnas personāls. Viņi krīzē valsts vadības nemākulīgo rīcību. Karantīnā šobrīd ievietoti jau 7 cilvēki.

Šobrīd karantīnā esošā medmāsa inficējās, kad apkopa divus garīdzniekus. Viņa nezināja, ka kļuvusi par vīrusa nēsātāju, un trīs nedēļas brīvi staigāja apkārt. Tāpēc ir bažas, ka slimība jau nodota tālāk.

Vācijā šorīt uz ārstēšanos ieradās jau trešais pacients, Apvienoto Nāciju darbinieks, kurš inficējās Libērijā. Viņu sagaidīja un pavadīja stingrā mediķu uzraudzībā.

Bet vakar Teksasā mira pirmais ar Ebolu inficētais pacients. ASV mediķiem tagad tiek rīkotas intensīvas apmācības.

Taču ar visu to ANO secina, ka pasaule vīrusam nav gatava.

Visvairāk no neārstējamā vīrusa cietusi Āfrika, kas arī ir tā izcelsmes vieta. Ebolas dēļ Rietumāfrikas valstīs par bāreņiem jau kļuvuši gandrīz 4 tūkstoši bērnu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl