Spānijā kāda medmāsa inficējusies ar Ebolas vīrusu

Komentāri
Spānijā kāda medmāsa inficējusies ar Ebolas vīrusu
Foto: REUTERS/SCANPIX

Spānijā ar nāvējošo Ebolas vīrusu saslimusi kāda medmāsa. Slimnīcā, kurā medmāsa strādā, iepriekš bija miruši divi Āfrikā ar Ebolas vīrusi inficējušies priesteri.

Šobrīd medmāsas veselības stāvoklis esot stabils.

Viņa ir pirmais cilvēks, kas ar Ebolas vīrusu saslimis ārpus Āfrikas, kur no šīs slimības miruši jau aptuveni 3400 cilvēki.

Tikmēr ASV prezidents Baraks Obama paziņojis, ka Baltais nams apsver iespēju ASV lidostās izvietot papildus skenerus, lai pārbaudītu ceļotājus no slimības vissmagāk skartajām valstīm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl