Spānijā izcēlies mežu ugunsgrēks; evakuēti vairāk nekā 2000 cilvēku

Komentāri
Spānijā izcēlies mežu ugunsgrēks; evakuēti vairāk nekā 2000 cilvēku
AFP/LETA

Svētdien, 25. jūnijā, Spāniju piemeklējis kārtējais mežu ugunsgrēks. Spānijas dienvidos evakuēti vairāk nekā 2000 cilvēku.

Liesmas apdraud Donanas nacionālo parku, kas uzskatīts par vienu no vērtīgākajiem dabas rezervātiem Spānijā. Evakuēti divi tūkstoši cilvēku – gan Spānijas pilsoņi, gan tūristi, kuri atpūtās kempingos un viesnīcās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Spānijas dienvidos izcēlies mežu ugunsgrēks

Andalūzijas reģiona prezidente norāda, ka nevienam briesmas nedraud. Liesmu skartais apgabals jau iepriekš bija ugunsgrēku riska zonā, jo reģionu pārņēmis karstuma vilnis. Evakuētie cilvēki norāda, ka pēkšņi sākusies panika un glābēju pavadībā viņi aizvesti pārlaist nakti sporta zālēs.

Reģionā jau kādu laiku bija izsludināts pirmais – maksimālais – draudu līmenis. Ugunsdzēsēji bija īpašā gatavībā arī pēc nesenās traģēdijas centrālajā Portugālē, kad plašos mežu ugunsgrēkos dzīvību zaudēja 64 cilvēki.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl