Somijā par premjeru kļūs IT jomas miljonārs Sipile

Komentāri
Somijā par premjeru kļūs IT jomas miljonārs Sipile
Foto: EPA/LETA

Svētdien, 19. aprīlī, notikušajās Somijas parlamenta vēlēšanās visvairāk balsu saņēmusi opozīcijas centra partija. Tas nozīmē, ka par jauno Somijas premjeru kļūs 53 gadus vecais centra partijas līderis – miljonārs un partijas politikas iesācējs Juha Sipile (Juha Sipilä).

Centra partijas līderis un topošais premjers kļuva par miljonāru 1996. gadā, kad pārdeva savu kompāniju Solitra amerikāņu firmai ADC Telecommunications.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sagaidāms, ka Somijas parlamentā nākamās nedēļas paies sarežģītās koalīcijas sarunās. Turklāt Sipile vēl nav atklājis, kurām partijām viņš dotu priekšroku.

Otrajā vietā palikušas pašreizējā premjerministra Aleksandra Stuba kreisi centriskās koalīcijas partijas. No uzvarētājiem šīs partijas atpaliek par trim procentpunktiem. Līdzšinējais premjers jau atzinis sakāvi un apsveicis uzvarētāju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl