Komentāri
Somija maina lidmašīnu maršrutus Krievijas kara lidmašīnu dēļ
(Foto: LETA)

Somijas aviodispečeri Krievijas kara lidmašīnu dēļ, kas parādījušās virs Baltijas jūras, uz laiku izmainījuši civilo lidmašīnu lidojumu trajektorijas, ziņo uz Somijas Transporta drošības aģentūra.

Somijas armija trešdien gaisa telpā starp Kaļiņingradas apgabalu un pārējo Krieviju pamanījusi Krievijas kara lidmašīnas, norādīja aģentūras direktors Peka Hentu. Krievijas lidmašīnas lidojušas vienā līnijā un draudus civilajām lidmašīnām nav radījušas, bet to raidītāji bijuši izslēgti, tāpēc citas lidmašīnas savos mēraparātos tās nav varējušas pamanīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tā ir standarta procedūra, kad lidmašīnas lido “tumši” ar izslēgtiem raidītājiem,” sacīja Hentu, paskaidrojot nepieciešamību mainīt civilo lidmašīnu lidojumu maršrutus tālāk no Krievijas lidmašīnām.

Zviedrija sestdien paziņoja, ka Krievijas kara lidmašīna gandrīz saskrējusies ar pasažieru lidmašīnu, kas tikko bija pacēlusies no Kopenhāgenas lidostas. Incidents noticis piektdien uz dienvidiem no Malmes, kas atrodas Zviedrijas dienvidos, norādīja Zviedrijas Aizsardzības ministrija. Pēc incidenta gaisā tikuši pacelti gan Dānijas, gan Zviedrijas iznīcinātāji.
Krievijas kara lidmašīna lidojusi ar izslēgtu elektronisko identifikatoru, kas ļautu to saskatīt uz pasažieru lidmašīnas radara ekrāna.

Zviedrijas armijas pārstāvis Johanness Helkvists atzina, ka Krievijas kara aviācijas rīcība, pēdējā laikā intensificējot savu aktivitāti virs Baltijas jūras citu valstu robežu tiešā tuvumā, ir bezatbildīga. “Pastāv risks, ka šādi atgadījumi (..) galu galā var novest pie [cilvēku] bojāejas,” intervijā aģentūrai TT uzzsvēra Helkvists. Pasažieru lidmašīna bijusi ceļā no Kopenhāgenas uz Romu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl